Przesyłki i zwroty
Twoja przesyłka paczkowa zazwyczaj jest wysyłana kurierem Inpost DPD, Fedex lub Pocztą Polską, paczkę możesz również odebrać  osobiście po wcześniejszym opłaceniu i uzgodnieniu terminu odbioru.

Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni po otrzymaniu płatności i wysyłane za pośrednictwem kuriera z funkcją śledzenia i wysyłania bez podpisu. Jeśli wolisz dostarczenie przez innego kuriera z wymaganym podpisem, zostaną naliczone dodatkowe opłaty, dlatego skontaktuj się z nami przed wybraniem tej metody. Niezależnie od wyboru wysyłki, udostępnimy link do śledzenia przesyłki online.

Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty manipulacyjne i koszty pakowania oraz koszty wysyłki. Opłaty za obsługę są stałe, a opłaty za przewóz różnią się w zależności od całkowitej wagi przesyłki. Radzimy grupować produkty w jednym zamówieniu. Nie możemy grupować dwóch odrębnych zamówień złożonych osobno, a opłaty za wysyłkę będą miały zastosowanie do każdego z nich. Twój pakiet zostanie wysłany na twoje własne ryzyko, ale szczególną ostrożność podchodzi do ochrony delikatnych przedmiotów.